Nores arbeidsutvalg

En forlenget arm

Arbeidsutvalget er et rådgivende organ med representanter fra Nores' medlemmer og det er viktig for utviklingen av selskapet. Utvalget arbeider blant annet med leverandørevaluering, kvalitetsoppfølging, forberedelser til forhandlinger og innspill om trender i markedet.

Representanter 2018

Hordaland

Ann Cathrin Wolsdal
Restaurantsjef
ann-cathrin@olebullhuset.no

Christer Martinsen
F&B Manager
Augustin gruppen
restaurant@ght.no

Gaute Birkeli
Bryggeloftet & Stuene
Daglig leder
gaute@bryggeloftet.no

Bjarne Waagenes
Kjøkkensjef
Nye Dickens
bjarne@dickensbergen.no

Rogaland
Nicolas Maffini
F&B Manager
nicolas@sola-strandhotel.no


Østlandet
Bent Hansen
Kjøkkensjef
Sundvolden Hotel
bent@sundvolden.no

Rico Rasmussen
F&B Manager
Lysebu
kjokkensjef@lysebu.no

Stig Drageide
Kjøkkensjef
Hotel Continental
stig.drageide@hotelcontinental.no

Christer Rødseth
Kjøkkensjef
Vaaghals 
christer@vaaghals.com