Nores arbeidsutvalg

En forlenget arm

Arbeidsutvalget er et rådgivende organ med representanter fra Nores' medlemmer og det er viktig for utviklingen av selskapet. Utvalget arbeider blant annet med leverandørevaluering, kvalitetsoppfølging, forberedelser til forhandlinger og innspill om trender i markedet.

Representanter 2017

Hordaland
Christer Martinsen
F&B Manager
Augustin gruppen
restaurant@ght.no

Gaute Birkeli
Bryggeloftet & Stuene
Daglig leder
gaute@bryggeloftet.no

Bjarne Waagenes
Kjøkkensjef
Nye Dickens
bjarne@dickensbergen.no

Rogaland
Nicolas Maffini
F&B Manager
nicolas@sola-strandhotel.no

Telemark
Nuno Da Silva
Kjøkkensjef
Becks bar & brasseri
nuno@becksbrasserie.no


Østlandet
Bent Hansen
Kjøkkensjef
Sundvolden Hotel
bent@sundvolden.no

Rico Rasmussen
F&B Manager
Lysebu
kjokkensjef@lysebu.no

Stig Drageide
Kjøkkensjef
Hotel Continental
stig.drageide@hotelcontinental.no

Eirik Lillebø
Daglig leder
Vaaghals
eirik@vaaghals.com

Vestfold
Ivar Neteland
Daglig leder
Engø Gård
ivar.neteland@engo.no