Nores arbeidsutvalg

En forlenget arm

Arbeidsutvalget er et rådgivende organ med representanter fra Nores' medlemmer og det er viktig for utviklingen av selskapet. Utvalget arbeider blant annet med leverandørevaluering, kvalitetsoppfølging, forberedelser til forhandlinger og innspill om trender i markedet.

Representanter 2019

Ann Cathrin Wolsdal
Restaurantsjef
Ole Bull Huset
ann-cathrin@olebullhuset.no

Christer Martinsen
F&B Manager
De Bergenske
restaurant@ght.no

Gaute Birkeli
Daglig leder
Bryggeloftet & Stuene
gaute@bryggeloftet.no

Bjarne Waagenes
F&B Manager
Cornelius Sjømatrestaurant
bjarne@cornelius-restaurant.no

Trude Norevik
Daglig leder
Alvøparken Selskapsservice
post@alvoparken.no

 

Elisabeth Husøy
Driftsansvarlig
Classic Norway Hotels
elisabeth.husoy@classicnorway.no

Stig Drageide
Kjøkkensjef
Hotel Continental
stig.drageide@hotelcontinental.no

Linda Nilsen
Menu Cycle Planning Analyst
Sodexo Norge
linda.nilsen@sodexo.com

Christer Rødseth
Kjøkkensjef
Vaaghals 
christer@vaaghals.com 

Linn Skjevdal
Driftsjef
Bølgen & Moi
driftsjef@bolgenogmoi.no