Nores arbeidsutvalg

En forlenget arm

Arbeidsutvalget er et rådgivende organ med representanter fra Nores' medlemmer og det er viktig for utviklingen av selskapet. Utvalget arbeider blant annet med leverandørevaluering, kvalitetsoppfølging, forberedelser til forhandlinger og innspill om trender i markedet.

Representanter 2021

Catharina Sutton
F&B Manager
Ole Bull Huset
catharina@olebullhuset.no

Gaute Birkeli
Daglig leder
Bryggeloftet & Stuene
gaute@bryggeloftet.no

Bjarne Waagenes
F&B Manager
Cornelius Sjømatrestaurant
bjarne@cornelius-restaurant.no

Trude Norevik
Daglig leder
Alvøparken Selskapsservice
post@alvoparken.no

Henrik Dahl Jahnsen
Head Sommelier
Britannia Hotel
henrik@britannia.no

 

Elisabeth Husøy
Driftsansvarlig
Classic Norway Hotels
elisabeth.husoy@classicnorway.no

Stig Drageide
Kjøkkensjef
Hotel Continental
stig.drageide@hotelcontinental.no

Christer Rødseth
Kjøkkensjef
Vaaghals 
christer@vaaghals.com 

Fredrik Røine
Kjøkkensjef
Sundvolden Hotel
fredrik.roine@sundvolden.no

Lotte Elise Øien
F&B Manager
Mandal Hotel
lo@mandalhotel.no